Ta strona używa COOKIES.
OK, zamknij
Kontakt: 606-503-003, 606-116-503, 692-240-655

Regulamin
Domki nad Morzem DZIEDZIC Dąbki

Welcome - Domki Dziedzic

Szanowni Goście, bardzo dziękujemy za wybór naszego obiektu.

W trosce o Państwa komfortowy i spokojny wypoczynek poniżej prezentujemy kilka próśb i sugestii zawartych w umownym regulaminie.

RECEPCJA: Szanowni Goście, nasz obiekt nie dysponuje recpecją stacjonarną 24h. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały czas pod telefonem 606 503 003 w dzień i w nocy. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać nam na bieżąco. Natychmiast interweniujemy. W naszym imieniu opiekę nad Państwem sprawuje wyznaczona osoba, do której numer telefonu przekazujemy Państwu telefonicznie poprzez sms. Wiadomość wysyłamy na numery telefonów, które podajecie nam Państwo w tytule przelewu zaliczki. Raz dziennie opiekun obiektu jest na miejscu, a 24h na dobę pod telefonem. Każda nawet najmniejsza uwaga jest dla nas ważna a wszelkie uszkodzenia likwidujemy na bieżąco po zgłoszeniu.

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00, kończy o godzinie 11:00. W miarę możliwości udostępniamy domki wcześniej niż we wskazanej godzinie 15.
Uwaga: Jeżeli domek jest wolny na dzień przed Państwa przyjazdem jest możliwość rezerwacji pobytu od godzin rannych (najwcześniej od godziny 8:00 rano) za dopłatą 50 zł w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień i 100 zł w miesiącach lipiec, sierpień.

2. Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do godziny 8:00.

3. Plac zabaw czynny od godziny 8:00. Do tej godziny prosimy bąble aby dały pospać wczasowiczom i nie hałasowały na placu zabaw. Od godziny 22:00 plac zabaw jest nieczynny.

4. Pozostałą część opłaty za pobyt wraz z opłatą klimatyczną prosimy uiścić w dniu przyjazdu gotówką przed zakwaterowaniem w domku. Na życzenie Klientów istnieje możliwość przelewu pozostałej opłaty za pobyt na 3 dni przed przyjazdem. Domek udostępniany jest tylko po uiszczeniu całej opłaty za pobyt.

5. O Państwa komfortowy pobyt i spokojny wypoczynek na miejscu dba Właściciel lub uprawniony Przedstawiciel Domków Nad Morzem DZIEDZIC, wszelkie uwagi, usterki prosimy zgłaszać na bieżąco pod nr telefonu 606 503 003

6. Parking dla naszych gości jest bezpłatny i mieści się na terenie kompleksu Domków Nad Morzem DZIEDZIC. Do każdego domku przypisane jest jedno miejsce parkingowe. Istnieje możliwość zaparkowania drugiego samochodu po wcześniejszym (w dniu dokonywanej rezerwacji) zgłoszeniu mailowym takiej konieczności.
Uwaga: parking nie jest elementem placu zabaw, w trosce o bezpieczeństwo dzieci bardzo prosimy Rodziców o dopilnowanie aby dzieci nie bawiły się na parkingu.

7. W naszym obiekcie obowiązuje zasada pobierania kaucji zwrotnej (100zł) zabezpieczającej ewentualne szkody. Kaucja rozliczana jest w dniu wyjazdu po wspólnej kontroli zdawanego domku. Uwaga: bardzo prosimy w dniu wykwaterowania o pozostawienie grilla posprzątanego (wyrzucony węgiel, popiół). Nie posprzątanie grilla skutkuje pobraniem kosztu 50 zł z kaucji. Węgiel prosimy wyrzucić do worka na śmieci, a następnie do kontenera na śmieci.

8. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w towarzystwie Właściciela lub uprawnionego Przedstawiciela Domków Nad Morzem DZIEDZIC.

9. We wszystkich domkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Osoby palące prosimy o wychodzenie na taras a w trosce o czystość korzystanie z popielniczek.

10. Bardzo prosimy o nie używanie własnych piecyków elektrycznych. W przypadku chłodniejszych dni zabezpieczamy Państwu własny sprzęt grzejący. Od 16 czerwca do 25 sierpnia koszt grzejnika wynosi 5 zł/dzień. W pozostałych dniach bezpłatnie.

11. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zamykanie okien i drzwi w momencie opuszczania domku oraz o nie pozostawianie cennych rzeczy na tarasach.

12. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu do godz. 23:00. Po godzinie 23:00 proszeni są o opuszczenie obiektu.

13. W przypadku rezygnacji z pobytu w terminie krótszym niż 80 dni przed przyjazdem, wpłacona zaliczka przepada.

14. W sezonie głównym (czerwiec, lipiec, sierpień) proponujemy pobyty tygodniowe (7, 14, … dniowe) od soboty do soboty (pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc). Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.

15. W przypadku zgubienia patyka z parawanu prosimy o pobranie nowego w recepcji. Bardzo prosimy o nie używanie gałęzi, które niszczą tunele i uszkadzają materiał. Zniszczony parawan/leżak można wymienić w recepcji na nowy.

16. Szanowni Goście, nasz obiekt udostępnia dla dzieci bezpłatny plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Osoby dorosłe, rodzice, opiekunowie prawni ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez dzieci z atrakcji. Miejmy pociechy na oku, nawet w trakcie wypoczynku. Uwaga: z trampolin korzystać mogą tylko dzieci do lat 10. Max. ilość osób jednocześnie na trampolinie to 4. Dzieci w wieku do lat 12 mogą korzystać z trampoliny tylko pojedynczo. Serdeczna prośba do dzieciaczków o nie wynoszenie piasku z piaskownicy.

17. Szanowni Państwo, w trosce o komfort pobytu naszych gości we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryby. Do smażenia ryby udostępniamy specjalne kuchenki na tarasy domków. Kuchenki wypożyczamy w Recepcji obiektu.

18. Bardzo prosimy o nie chodzenie w domku w obuwiu zewnętrznym - przede wszystkim w butach na wysokim obcasie.

19. Wszystkich gości prosimy o nie rozpalanie grilla na tarasach domków. Z grilla korzystamy PRZED domkiem. W przypadku przepalenia grilla, lub innego jego uszkodzenia prosimy o wymianę na nowy w recepcji.

20. W trosce o Państwa komfort we wszystkich domkach materace zabezpieczone są ochraniaczami. W przypadku ich zamoczenia, zabrudzenia bardzo prosimy o zgłoszenie i wymianę w recepcji na nowy. W trosce o idealny stan materacy obowiązuje zakaz spania bez ochraniacza zabezpieczającego. Zabrudzenie, zamoczenie materaca będzie skutkować koniecznością wymiany na nowy a co za tym idzie obciążenie Państwa kosztami jego zakupu. W przypadku nocowania na narożniku bardzo prosimy o pobranie ochraniacza w Recepcji i zabezpieczania narożnika.

21. Poruszanie samochodem na obiekcie tylko po wyznaczonym utwardzonym pasie dojazdowym do parkingu. Prosimy o nie wjeżdżanie na trawnik, plac zabaw oraz pomiędzy domki.

22. Przed zdaniem domku bardzo prosimy Gości o zdjęcie poszew i poszewek z kołder, poduszek oraz o opróżnienie grilla. Bardzo prosimy o pozostawienie domku ogólnie posprzątanego ( szczególna prośba o nie pozostawianie jedzenia w lodówce, pustych słoików, śmieci w koszu i brudnych naczyń).

23. Konieczność rezerwacji łóżeczka turystycznego,  krzesełka,  wanienki prosimy zgłaszać w dniu rezerwacji mailowo. Instrukcja rozkładania wypożyczonych od nas łóżeczek turystycznych: w pierwszej kolejności prosimy rozłożyć wszystkie cztery ramiona kojca a następnie docisnąć podłogę. Kojec wyposażony jest w system zabezpieczający przed samoczynnym złożeniem się dlatego ramiona NIE ZABLOKUJĄ się jeśli podłoga będzie OPUSZCZONA. Kojec należy składać w kolejności odwrotnej. Uwaga: nie zapewniamy pościeli, poszew, prześcieradeł do łóżeczka turystycznego.

24. W trakcie burzy bardzo prosimy o wyłączenie telewizorów z gniazd antenowych i zasilania oraz o zamknięcie okien.

25. Konieczność wystawienia faktury VAT prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu, prosimy o przygotowanie na kartce pełnych danych wraz z dokładną wymaganą przez zakład pracy treścią i przekazanie w momencie rozliczenia.

26. W trosce o bezpieczeństwo dzieci bardzo prosimy o każdorazowe zamykanie bramki wejściowych oraz bramy wjazdowej na klucz.

27. Z uwagi na dzieci (alergie) niestety nie przyjmujemy zwierząt.

28. Bardzo prosimy o nie wrzucanie do toalety: włosów, ręczników papierowych, nawilżanych chusteczek  dla dzieci (nawet tych z napisem biodegradowalne), pampersów, pieluch, chusteczek do higieny intymnej, zabrudzonych przez dzieci części garderoby, środków higieny, materiałów opatrunkowych, gazet, niedopałków papierosów, tłuszczów i olejów. Wrzucone do toalety, mogą zapchać nie tylko sedes, ale również wewnętrzną kanalizację obiektu i stać się przyczyną poważnej i kosztownej awarii.

29. Zastrzegamy sobie prawo odmowy zakwaterowania osobom, których zachowanie jest niekulturalne, agresywne lub wzbudza niepokój innych Gości. Przyjmujemy tylko rodziny z dziećmi. Nie przyjmujemy grup młodzieży. Jeżeli mimo wcześniejszej deklaracji w zamian za rodzinę z dziećmi przyjedzie grupa młodzieży odmawiamy zakwaterowania. Obiekt ukierunkowany jest tylko na rodziny z dziećmi.

30. Na terenie obiektu udostepniamy bezpłatnie sieć wifi. Informujemy, że każdorazowe ściąganie filmów, gier, instalowanie aplikacji obciąża sieć i wpływa na jakość łącza. Jeśli jest to możliwe to prośba o zaniechanie tego typu działań.

31. Bardzo prosimy o nie rozkładanie namiotów na trawie.

32. Dla gości przebywających na turnusach powyżej 7 dni umożliwiamy skorzystanie z pralki automatycznej zlokalizowanej w recepcji - koszt jednorazowego prania 8 zł + własna chemia. Możliwość skorzytania z pralki jest w soboty. Inne dni tylko po uzgodnieniu z opiekunem obiektu.

33. Wszelkie dodatkowe osoby planujące spędzić wypoczynek z Państwem a nie zgłoszone w dniu rezerwacji bardzo prosimy zgłaszać mailowo biuro@domkidziedzic.pl lub sms 606 503 003 przed przyjazdem. Wszystkie osoby powyżej czterech w domku za dopłatą - 20 zł/dobe/dziecko do lat 10 i 30 zł/dobę/osobę powyżej lat 10.

34. W celu dokonywania rezerwacji prosimy o kontakt tylko pod numerem 606 503 003 lub mail: biuro@domkidziedzic.pl

35. Szanowni Goście, bardzo prosimy o nie strojenie samodzielnie naszych telewizorów. Telewizory ustawione są w systemie DTV, telewizja naziemna. Każda zmiana tych ustawień spowoduje brak sygnału. W przypadku problemów z odbiorem tv prosimy o kontakt 606 503 003 i nie regulowanie odbiorników. 

36. W domku obowiązuje zakaz jeżdżenia na rolkach, wrotkach, hulajnogach i deskorolkach.

37. Bardzo prosimy o nie wystawianie jedzenia obok kontenera oraz nie zawieszanie jedzenia (pieczywa) na kontenerach.

38. Wyposażenie kuchni: talerze płytkie małe 6 szt, talerze płytkie duże 6 szt., talerze głębokie 6 szt., kubki 6 szt., literatki 6 szt., sztućce dla 6 osób, garnki o różnej pojemności 3 szt., patelnia 24cm. 1 szt., chochla 1 szt., tłuczek 1 szt., otwieracz 1 szt., noże kuchenne różnej wielkości 3 szt., czajnik bezprzewodowy 1 szt., deska do krojenia 1 szt. (z uwagi na trudnośc w czyszczeniu brak durszlaka oraz tarki).

39. Nie zapewniamy ręczników kąpielowych, plażowych oraz kocy plażowych.
 

40. UWAGA: Szanowni Państwo życzymy nie tylko słonecznych ale i bezpiecznych wakacji. Prosimy o zwracanie uwagi na tablice informacyjne na plaży i oznaczenia kąpielisk. W czasie dyżuru ratownicy mają obowiązek wywieszania na maszcie odpowiednich flag informacyjnych w kąpielisku. Wywieszona biała flaga oznacza dozwoloną kąpiel, a czerwona flaga oznacza zakaz kąpieli. Numer alarmowy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego 601 100 100.

41. Informujemy, że w związku z wprowadzeniem RODO Rozporządzenia o danych osobowych nasz obiekt dostosował się do nowych przepisów. Prowadzimy ograniczoną politykę pozyskiwania danych, a dane przekazywane nam przechowujemy bezpiecznie. Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne dla wykonania umowy o świadczenie usług hotelarskich. Jeśli mimo tego pragną Państwo usunąć swoje dane osobowe, prosimy o kontakt - biuro@domkidziedzic.pl z informacją "proszę usunąć moje dane". Informujemy, Administratorem twoich danych jest DZIEDZIC PIOTR prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą DOMKI Z DREWNA DZIEDZIC PIOTR z siedzibą w 43-360 BYSTRA UL. KRĘTA 28 NIP 9371688194 Numer REGON 070775672.

42. Szanowni Goście domki udostępniamy tylko osobom, które dokonywały rezerwacji i wpłaty zaliczki i których nazwisko widnieje na zgłoszeniu rezerwacji lub potwierdzeniu przelewu. Wszelkie odsprzedawanie domku np. w sytuacji losowej kiedy nie możecie Państwo przyjechać jest możliwe, ale po uzgodnieniu z nami.

43. Szanowni Goście, wpłata zaliczki oznacza akceptację powyższego Regulaminu.
 

44. Powyższy Regulamin jest jedynym aktualnym i obowiązującym regulaminem naszego obiektu.